خدمات حقوقی و کیفری

کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

خدمات وکالتی برای اشخاص حقیقی :

همانگونه که مطلع هستید در دنیای پیچیده کنونی انسان ها برای پیشبرد اهدافشان در زمینه های گوناگون نیازمند مراجعه به افراد کار آشنا و کارشناس می باشند .بدیهی است که بعضاً اشتباهات کوچک ناشی از عدم تخصص در امری می تواند در پی دارنده زیانهای جبران ناپذیری باشند. طبیعتاً مسایل حقوقی از این قاعده مستثنی نیستند لذا برای طرح دعوی و دفاع در مراجع و محاکم قضایی و بطور کلی قبل از انجام هرگونه عمل حقوقی و معامله رجوع به حقوقدانان و وکلای دادگستری امری عقلائی و ضروری است. در همین راستا "موسسه حقوقی عدالت گسترندا" با همکاری وکلای متخصص و مجرب ٫ آمادگی خود را جهت انجام امور حقوقی و ارائه مشاوره و قبول وکالت دعاوی ذیل را اعلام می دار

 • مشاوره درامورخانواده

امروزه دعاوی خانوادگی بخش عمده‌ای از پرونده‌های مطروحه در دادگستری را شامل می‌شود که با توجه به تنوع این‌گونه دعاوی و تخصصی بودن آن و دپارتمان امور خانواده مبادرت به ارائه خدمات ذیل می‌نماید:

 1. طلاق توافقی
 2. طلاق از طرف زوج یا زوجه
 3. مطالبه مهریه
 4. مطالبه نفقه
 5. مطالبه اجرت‌المثل
 6. حضانت و ملاقات فرزند مشترک
 7. تمکین
 8. اصل نکاه و اصل طلاق
 9. اثبات نسبیت
 10. حکم رشد
 • دپارتمان امور کیفری
 • از آنجاییکه حقوق کیفری که دعاوی مرتبط با آن مستقیماً با جان، مال، حیثیت و آبروی افراد سروکار دارد، چه زیان دیده و چه متهم جرم واقع شده، برای تامین منافع و جلوگیری از تضییع حقوق اساسی مارالذکر همواره به مشاوره و راهنمایی حقوقدانان متبحر نیازمند می باشد. در همین راستا دپارتمان حقوق کیفری موسسه اعتماد و اندیشه به منظور پذیرش و انجام کلیه پرونده های کیفری با همکاری جمعی از وکلای مجرب و با سابقه به شکل تخصصی و حرفه ای تمامی خدمات ضروری مراجعین محترم را در پرونده های کیفری منجمله قتل (اعم از عمدی وغیرعمدی)، کلاهبرداری، خیانت در امانت، انتقال مال غیر، جعل، جرائم ناشی از تخلفات رانندگی و ... از نخستین مراحل تهیه و تنظیم شکوائیه تا حصول نتیجه قطعی در مراجع ذیصلاح را عهده دار می باشد.
   

  دپارتمان امور املاک و اراضی

  به منظور انجام کلیه دعاوی مرتبط با املاک و مستغلات با بکارگیری و استفاده از تجارت و دانش وکلا و حقوقدانان متخصص در حوزه اراضی و املاک با سوابق کاری و اجرایی موفق نسبت به مسائل، ضوابط، مقررات و راهکارهای عملیاتی تشکیل یافته است که سعی در ارائه انواع خدمات حقوقی و ثبتی منجمله تهیه، تدوین و تنظیم قراردادهای مورد نیاز در حوزه خرید، فروش، مشارکت، اجاره، احداث و ... داشته و همچنین پیگیری و طرح دعاوی مرتبط با امور ثبتی، ملکی، اراضی امور موقوفه، شهرداری، زمین شهری و اقدامات مربوط به تفکیک و افراز در مراجع ذیصلاح را به شکل تخصصی و حرفه ای توسط کادر مجرب حقوقی خود، عهده دار می باشد.

 • ارائه كليه خدمات حقوقی همچون وکالت و مشاوره حقوقی و طرح و تعقیب و دفاع کلیه دعاوی کیفری، حقوقی اعم از تجاری، خانوادگی که به شرح و احصاء ذیل است، در این دفتر وکالت قابل انجام و رسیدگی است :
 • الف- کیفری:اعم از کلیه دعاوی جزایی و نیز چک و قتل٬ جعل اسناد٬‌ سرقت٬‌ خیانت در امانت٬ زنا٬‌ کلاهبرداری و غیره.
 • ب- حقوقی: 
 • اعم از کلیه دعاوی حقوقی مانند خانوادگی و نیز اراضی و تقسیم ماترک، ثبتی، معادن و صنایع و کلیه موارد فی مابین اشخاص حقیقی و حقوقی که مورد متنازع واقع شده اند. مانند شهرداری، دارايی، ثبت اسناد و املاك و ثبت احوال و ادارات منابع طبیعی ،جنگلبانی، مسکن و شهرسازی و…
 • ج-اراضی:
 • تقسيم، افراز، تفکیک اموال غیر منقول، دعاوی تصرف عدوانی، مزاحمت ، ممانعت از حق، خلع ید، تخلیه املاک و کلیه اموال غیر منقول خريد ويا فروش كليه اموال و اجاره املاك ومستغلات با حق اخذ وجوه و اجاره بها وكليه معاملات مجاز براي موكلين با حق امضاي كليه اسناد و دفاتر واوراق دراداره ثبت و دفاتر اسناد رسمي و وصول چك و ساير اسناد تجاري و واريز وجوه و اموال ماخوذه به حساب اعلامي آنها و يا تحويل به اشخاص مجاز، همچنين افتتاح حساب در بانكهاي داخل و خارج كشور بنام خود و موكلين و اخذ وام و تسهيلات بانكي براي آنها با حق امضاي كليه اوراق ضروري.

نظرات ارسال شده
4.6 /5 20 5 1
فرم ارسال نظرات